Język w grze: polskie napisy
Okładka: europejska
Waga produktu: 0.15 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 7.00 PLN
Wydawca: Rockstar Games

GTA V GRAND THEFT AUTO V PL XBOX 360

Okładka: europejska inna

Wersja językowa: POLSKIE NAPISY

Grand Theft Auto V – kolejna odsłona kultowej serii gangsterskich gier akcji studia Rockstar North – ponownie zabiera nas do świata wzorowanego na Kalifornii.

Tym razem jednak nie odwiedzamy San Andreas – jak miało to miejsce w grze z takim podtytułem, ale Los Santos – do złudzenia przypominające Los Angeles, parodiującego najbardziej charakterystyczne cechy „miasta aniołów” i jego mieszkańców. Twórcy postarali się o rozbudowanie swojej produkcji pod każdym względem w stosunku do poprzednich odsłon cyklu.

W Grand Theft Auto V wcielamy się w trzech całkowicie odmiennych bohaterów: Michaela – byłego rabusia banków ze wschodniego wybrzeża, objętego ochroną w ramach programu ochrony świadków, Trevora – pilota wojskowego w stanie spoczynku, cierpiącego na zaburzenia psychiczne oraz Franklina – odzyskującego samochody od niewypłacalnych klientów lokalnego armeńskiego dilera.

Każdy z nich pochodzi z innych środowisk społecznych, które szczegółowo odwzorowano w grze.

Twórcy tak skonstruowali fabułę i system rozgrywki, aby w każdej chwili można było dowolnie przełączać się między trójką protagonistów za pomocą jednego przycisku i w ten sposób szybko poznać świat Los Santos oraz zawsze być w samym środku akcji.

Napisz opinię
2014-11-19 12:01:29 - Dorota

Transakcja przebiegła pomyślnie. Szybka i bezproblemowa dostawa. Polecam.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...