Język w grze: angielski
Okładka: angielska
Waga produktu: 0.15 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 7.00 PLN

ONE PIECE PIRATE WARRIORS 1+2 PS3

Okładka: angielska

Wersja językowa: angielska

One Piece: Pirate Warriors to slasher, w którym gracze wcielają się w bohaterów japońskiego komiksu i animacji pod tytułem One Piece.

One Piece: Pirate Warriors 2 jest bezpośrednią kontynuacją pierwszej części gry, wydanej w 2012 roku jedynie na konsoli PlayStation 3.

Manga One Piece jest najpopularniejszym i najlepiej sprzedającym się komiksem w Kraju Kwitnącej Wiśni, którego pojedyncze tomy rozchodzą się w kilku milionach egzemplarzy. Jego rozbudowana i wielowątkowa fabuła przedstawia losy młodego chłopaka o imieniu Monkey D. Luffy, posiadającego nadnaturalne zdolności początkującego pirata oraz jego równie ekscentrycznej załogi, która wraz z nim poszukuje słynnego skarbu ukrytego przez legendarnego korsarza Gold Rogera.

W trakcie rozgrywki na ekranie zobaczymy najważniejsze przygody Luffy`ego przedstawione na kartach komiksu.

Główną atrakcją gier Dynasty Warriors jest szybka rozgrywka i walka z dziesiątkami, często podobnych do siebie przeciwników. Gracz steruje wybranym bohaterem, obserwując go z perspektywy trzeciej osoby. Naszym celem jest najczęściej pokonanie wszystkich wrogów znajdujących się w danej lokacji. W czasie potyczek dysponujemy różnymi technikami i atakami przypisanymi do poszczególnych przycisków pada. Ataki te możemy rozwijać między misjami, wykorzystując zdobyte punkty doświadczenia.

One Piece: Pirate Warriors 2 zawiera elementy eksploracyjne znane z trójwymiarowych platformówek oraz stawia o nacisk na filmowość i intensywność pojedynków z bossami. W trakcie tych wieloetapowych potyczek zmieniamy areny na jakich walczymy oraz stosujemy specjalne techniki i ataki.

Wszystkie lokacje wciąż podzielone są na dwie kategorie. Do pierwszej zaliczają się poziomy charakterystyczne dla serii Dynasty Warriors, podzielone na terytoria, które zdobywamy pokonując wszystkich znajdujących się w nich przeciwników. W drugiej kategorii znajdują się poziomy przygodowe, które możemy swobodnie zwiedzać.

Polecamy