Język w grze: angielski
Okładka: angielska
Waga produktu: 0.15 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 7.00 PLN
Wydawca: Konami

SILENT HILL HD COLLECTION PS3

Okładka: angielska 

Wersja językowa: angielska

Zestaw składający się z odświeżonej drugiej i trzeciej części popularnej serii survival horrorów, które zasłynęły jako jedne z najbardziej przerażających gier tego typu.

Silent Hill  wyróżnia się mroczną, chwytającą za gardło atmosferą i wciągającą fabułą, która w pełni jasna staje się dopiero po kilkukrotnym zaliczeniu całej przygody. Jako James Sunderland trafiamy do opuszczonego miasteczka Silent Hill, gdzie sytuacja dalece odbiega od normalności. Na naszej drodze stają coraz bardziej wymyślnie opracowane maszkary, ale tak naprawdę to niepokojąca cisza przed walką z nimi jest najbardziej przerażającym momentem w trakcie rozgrywki.

W Silent Hill 3 wcielamy się w młodą dziewczynę imieniem Heather, co jeszcze bardziej potęguje wrażenie bezbronności sterowanej przez nas postaci. Pokonując kolejne lokacje musimy zmierzyć się nie tylko z potworami, ale i zagadkami, których stopień trudności określamy na początku zabawy.

Autorzy postarali się o dostosowanie całego zestawu do najnowszych standardów. Oprawa graficzna dzięki obsłudze rozdzielczości HD jest teraz ostrzejsza, a modele postaci nieznacznie zyskały na szczegółowości. Dodatkową motywacją do ukończenia obu gier są Osiągnięcia i Trofea do odkrycia.

Silent Hill 2 otrzymał ścieżkę dźwiękową nagraną zupełnie od podstaw, ale w dalszym ciągu istnieje możliwość gry z oryginalnym udźwiękowieniem. 

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...