Wczytuję dane...
Język w grze: polskie napisy
Okładka: europejska
Waga produktu: 0.15 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

WOLFENSTEIN THE NEW ORDER PS4 PL

Okładka: europejska inna

Wersja językowa: POLSKIE NAPISY

Wolfenstein: The New Order to kolejna odsłona legendarnej serii pierwszoosobowych strzelanin.

Ponownie wcielamy się w B.J. Blazkowicza, amerykańskiego bohatera wojennego. Historia gry rozpoczyna się podczas II wojny światowej, ale szybko przenosi się do lat sześćdziesiątych dwudziestego wieku. W tej alternatywnej wersji rzeczywistości naziści wygrali II wojnę światową za pomocą Wunderwaffe (niem. cudowna broń) i przejęli kontrolę nad całą Ziemią, wprowadzając tytułowy nowy porządek. Blazkowicz ponownie chwyta za broń, by zmierzyć się ze swoimi odwiecznymi przeciwnikami.

Gra przedstawia wyraziste postacie i sugestywne sceny konfrontacji z nimi. W scenkach przerywnikowych nie brakuje możliwości dokonania prostych wyborów. Kampania opowiadająca o losach Blazkowicza rozgrywa się w przeróżnych zakątkach Europy - słynny bohater zawitał nawet do Polski.

Sporo nowych elementów pojawiło się w samej rozgrywce. Blazkowicz może korzystać z urządzenia do przecinania obiektów – posłużyło ono twórcom do zrealizowania prostych zagadek środowiskowych. W kwestii strzelania twórcy postawili na siłę ognia, bo każdy z karabinów i pistoletów jest potężny. Ponadto The New Order wprowadza system używania dwóch pukawek na raz, chowania się za osłonami i robienia wślizgów. Ukłonem w stronę klasycznych odsłon serii jest konieczność zbierania apteczek z życiem i skrzynek z amunicją – bez biegania po mapie gracz długo nie przeżyje.

Oprawa wizualna jest nieco bardziej futurystyczna niż w przypadku pierwszych odsłon Wolfensteina. The New Order stawia na chłodniejsze wizualnie klimaty, którym wtóruje stonowana elektroniczna ścieżka dźwiękowa.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...