Waga produktu: 1.1 kg
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN
Wydawca: Sony

KONTROLER BEZPRZEWODOWY SONY PS4 DUALSHOCK 4 V2 GREEN CAMO

Kontroler DualShock 4 ma nowe innowacyjne cechy pozwalające jeszcze bardziej zanurzyć się w świecie    gry - niezwykle czuły sześcioosiowy czujnik oraz panel dotykowy znajdujący się w przedniej części kontrolera stwarzają zupełnie nowe możliwości. Nowy przycisk Share pozwala udostępniać rozgrywkę jednym dotknięciem.

Dziel się swoimi sukcesami i osiągnięciami ze znajomymi w najpopularniejszych serwisach społecznościowych za jednym naciśnięciem przycisku.
Usłysz szczegóły. Ciesz się wysokiej jakości efektami dźwiękowymi z kontrolera i czatuj ze znajomymi online za pomocą zestawu słuchawkowego.

Nie tylko zobaczysz i usłyszysz, ale także poczujesz wszystko w najdrobniejszych szczegółach dzięki bardziej intensywnym wibracjom.
  
Nowy kształt zapewnia jeszcze większy komfort, a usprawnione drążki analogowe i przyciski oznaczają jeszcze większą precyzję.
  
Steruj, gestykuluj i rysuj za pomocą panelu dotykowego Znajdujący się z przodu kontrolera panel dotykowy umożliwia dowolny sposób grania.
Trzy kolorowe diody LED pozwalają łatwo identyfikować graczy i szybko dostrzegać przydatne informacje związane z grą, jak poważne obrażenia bohatera.
   
 

Polecamy