Język w grze: angielska
Okładka: angielska
Waga produktu: 0.15 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 7.00 PLN

PES 2017 PRO EVOLUTION SOCCER 2017 XBOX ONE

Okładka: angielska

Wersja językowa: angielska 

Produkcja stara się jak najwierniej odwzorowywać prawdziwe spotkania piłkarskie zgodnie z duchem cyklu, zabawa łączy elementy zręcznościowe z odrobiną strategii. W Pro Evolution Soccer 2017 pojawiło się wiele usprawnień, m.in.:

System Precise Pass, odpowiedzialny za zachowanie piłki podczas podań,  wymagający precyzji oraz wyczucia odpowiedniej pozycji i momentu, w którym najlepiej jest posłać piłkę w stronę kolegi z drużyny

Real Touch odtwarzający kontrolowanie futbolówki przez różnych zawodników

Deweloper wprowadził również nowości w sferze taktycznej. Oprócz możliwości ustawiania zaawansowanej strategii (system Advanced Instructions) umożliwiono także natychmiastowe zmienianie „nastawienia” drużyny (Total Team Control) pomiędzy ofensywnym a defensywnym. Pozwala to na błyskawiczne dostosowywanie się do zaistniałych sytuacji. Dodatkowo pojawiły się nowe opcje przy rzutach rożnych. Wszystko to uzupełniają bramkarze, którzy doczekali się szeregu nowych animacji, ruchów i zachowań, dzięki czemu są prawdopodobnie najbardziej wymagającymi przeciwnikami „snajperów” w historii serii.

 

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...