Język w grze: angielska
Okładka: angielska
Waga produktu: 0.15 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 7.00 PLN
Wydawca: Koei

ATELIER SOPHIE THE ALCHEMIST OF THE MYSTERIOUS BOOK PS4

Okładka: angielska

Wersja językowa: angielska 

Atelier Sophie: The Alchemist of the Mysterious Book to klasyczny przedstawiciel gatunku jRPG-ów z turowym systemem walki. Jest to siedemnasta odsłona popularnej serii charakteryzującej się sporą dawką humoru i klasyczną oprawą przypominającą mangę/anime.

Rozgrywka przebiega w klasycznym dla RPG-ów stylu. Gracz przemierza dostępny w grze świat odwiedzając jego różne zakamarki, jak lochy, miasta czy lasy. W trakcie zabawy napotykamy przyjazne postacie, które dołączamy do naszej czteroosobowej drużyny, wykonujemy różnorodne zadania i bierzemy udział w turowych walkach wykorzystując zdolności naszych bohaterów.

W grze znajduje się dynamiczny system pogodowy wpływający na rozgrywkę (np. niektóre przedmioty można kupić tylko w czasie określonej pogody) oraz niezwykle rozbudowany system alchemii pozwalający na wytwarzanie różnorodnych przedmiotów.

W czasie rozgrywki gracz kolekcjonuje, kupuje i zbiera różne składniki, które wykorzystuje w specjalnej mini-grze polegającej na ich łączeniu i wytwarzaniu nowych przedmiotów oraz wyposażenia.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...