Język w grze: angielska
Okładka: angielska
Waga produktu: 0.15 kg
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 7.00 PLN

BLACKGUARDS 2 LIMITED DAY ONE EDITION PS4

Okładka: angielska

Wersja językowa: angielska 

Gra RPG z turowym systemem walki. Akcja osadzona została w krainie fantasy znanej jako Aventuria, a kampania rozpoczyna się kilka lat po wydarzeniach z pierwszej części. Banda kryminalistów i rzezimieszków powstrzymała siły Dziewięciu Hord, ale większość z nich przypłaciła to życiem, zaś garstce ocalałych nie wiedzie się za dobrze.

Główną bohaterką gry jest bezwzględna kobieta imieniem Cassia, która nie cofnie się przed niczym, aby zrealizować swoje ambicje.

Blackguards 2 koncentruje się na toczeniu turowych bitew. Zasady potyczek oparte są na mechanizmach stołowej gry fabularnej The Dark Eye, jednocześnie zostały mocno zmodyfikowane, tak aby starcia były szybsze i bardziej dopasowane do pecetowej specyfiki. Podczas bitew kluczową rolę odgrywa właściwe wykorzystywanie elementów otoczenia oraz unikalnych zdolności członków drużyny.

Za sukcesy nagradzani jesteśmy punktami doświadczenia, które wydajemy na ulepszanie umiejętności postaci. Nowością jest nadanie walkom dodatkowego strategicznego kontekstu.