Język w grze: angielska
Okładka: angielska
Waga produktu: 0.15 kg
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 7.00 PLN
Wydawca: Square-Enix

LIFE IS STRANGE PS4

Okładka: angielska

Wersja językowa: angielska

Life is Strange to epizodyczna przygodówka.

Kuczową rolę w grze pełni jej fabuła, a opowiadanej historii podporządkowane zostały pozostałe elementy rozgrywki, które pełnią drugorzędną rolę. Chodzi tu np. o swobodną eksplorację lub interakcję ze światem przedstawionym. Gracze muszą podejmować decyzje w kluczowych momentach przygody, które mają istotny wpływ na jej przebieg. Ciekawym elementem jest to, że główna bohaterka dysponuje mocą pozwalającą jej cofać się w czasie. Pozwala to graczom na testowanie różnych wariantów wydarzeń bez potrzeby wielokrotnego przechodzenia każdego epizodu.

Fabuła Life is Strange przenosi nas do fikcyjnego amerykańskiego miasteczka Arcadia Bay w stanie Oregon. Po 5 latach przerwy wraca do niego Max Caulfield, wkraczająca w dorosłość główna bohaterka gry, która niedawno wróciła w rodzinne strony, by rozpocząć naukę w prestiżowej szkole wyższej. Na miejscu spotyka się ze swoją dawną przyjaciółką Chloe. Razem starają się rozwiązać zagadkę tajemniczego zaginięcia koleżanki ze studiów – Rachel Amber.

Już na samym początku przygody Max odkrywa w sobie wspomniane moce manipulowania czasem, co jest jedynie początkiem dziwnych i niewytłumaczalnych zdarzeń, które spotkają ją podczas rozgrywki.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...