Wczytuję dane...
Język w grze: angielski
Okładka: angielska
Waga produktu: 0.15 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 8.50 PLN
Wydawca: NIS America

MUGEN SOULS PS3

Okładka: angielska

Wersja językowa: angielska

Trójwymiarowa strategia RPG, w której stworzona przez nas drużyna walczy w trybie turowym z dziesiątkami przeciwników.

Fabuła gry jest przedstawiona za pomocą przerywników, które w charakterystyczny sposób dla tytułów z Kraju Kwitnącej Wiśni, są stworzone za pomocą ręcznie rysowanych ilustracji i portretów bohaterów. Historia zadowoli miłośników specyficznego humoru, często łamiącego tzw. czwartą ścianę i komentującego ustami bohaterów schematy RPG.

W czasie rozgrywki budujemy naszą drużynę wojowników. Gra pozwala na wybór jednej w wielu klas postaci oraz na indywidualizowanie wyglądu każdej z nich. Walki odbywają się w trybie turowym. W trakcie naszej tury możemy swobodnie przemieszczać się po całej planszy i atakować wrogów znajdujących się w naszym zasięgu. Jest on ukazany za pomocą kręgów otaczających bohatera - w zależności od siły i rodzaju ataku różnią się one wielkością. Postacie, którymi dowodzimy, zdobywają doświadczenie i awansują na kolejne poziomy doświadczenia, ucząc się nowych ruchów i ataków.

Kolorowa i komiksowa grafika spodoba się amatorom gatunku a pomysłowe i widowiskowe animacje ataków oraz projekty postaci i otoczenia robią wrażenie.

Polecamy