Wczytuję dane...
Język w grze: polskie napisy
Okładka: niemiecka
Waga produktu: 0.15 kg
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN
Wydawca: UBISOFT

TRACKMANIA TURBO PS4 PL VR

Okładka: niemiecka

Wersja językowa: PL NAPISY

Trackmania Turbo to doskonała gra wyścigowa na ogromną skalę, w której wszystko skupia się na próbie uzyskania jak najlepszego czasu w wyścigu. Ścigaj się na ponad 200 oszałamiających torach osadzonych w 4 niesamowitych światach, z których każdy wyróżnia się własnym stylem rozgrywki.

Weź udział w wyścigu rozgrywanym w oszałamiającym otoczeniu pokazanym w zupełnie nowej oprawie graficznej. Każdy ze światów to inny styl rozgrywki:

  • Rollercoaster Lagoon (tropikalny archipelag): pokonaj grawitację w tropikalnym raju, pędząc przez słoneczne plaże i magnetyczne tory.
  • International Stadium (międzynarodowy stadion): wykaż się precyzją i zostań mistrzem ogólnoświatowych zawodów halowych.
  • Canyon Grand Drift (drift do kanionie): driftuj po wąskich torach Ameryki Północnej.
  • Down & Dirty Valley (pagórkowaty obszar wiejski): Skacz ponad wzgórzami w niezwykłym otoczeniu.

Sprawdź swoje umiejętności, zdobywaj medale, odblokuj do 200 unikatowych tras na różnych poziomach trudności i pnij się w górę w światowych rankingach.

Nie musisz samodzielnie podejmować wyzwań stawianych przez Trackmania Turbo. Stwórz drużynę ze znajomymi i steruj jednym samochodem za pomocą dwóch kontrolerów. Ale uwaga! Komunikujcie się ze sobą i synchronizujcie działania, bo w przeciwnym wypadku możecie się rozbić.

Trackmania Turbo to zręcznościowa wyścigówka z trzeba trybami do wyboru, w których możesz rzucić wyzwanie znajomym i sprawdzić, kto jest mistrzem, jeździć w trybie otwartym lub trybie podwójnego kierowcy.

  • Arcade: Daj z siebie wszystko i spróbuj dostać się na listę 10 najlepszych wyników.
  • Hotseat (Gorące krzesło): Im jesteś lepszy, tym bardziej ekonomicznie grasz! Jak najlepiej wykorzystaj zapas benzyny w baku, aby pokonać do 8 swoich znajomych.
  • Split Screen (Podzielony ekran): Rywalizuj z maksymalnie 4 swoimi znajomymi i zdobądź najwięcej punktów.

Urządzaj własne turnieje, aby zmierzyć się z innymi graczami lub dołącz do istniejących grup biorących udział w zawodach i zostań zwycięzcą.

Baw się tym intuicyjnym zestawem narzędzi i stwórz własne, zwariowane i epickie trasy lub też podkręć tempo, tworząc trasy losowe. Zapisuj swoje najlepsze tory i dziel się nimi, a zawody nigdy się nie skończą.

W Trackmanii Turbo muzyka jest ściśle związana z doświadczeniem jazdy i wzmacnia rozgrywkę dzięki zróżnicowanej intensywności dźwięków. Muzyka zmienia się, gdy przekraczasz punkty kontrolne, zaczynasz driftować, albo wykonujesz skoki, dzięki czemu każdy wyścig staje się wyjątkowy.

Nie zapomnij o kasku! Zajrzyj do garażu, aby dostosować swoje samochody i kask za pomocą naklejek, kolorów, maskotek i tekstur. Odblokuj nowe elementy, aby stworzyć jak najlepszy projekt i wyróżnić się pośród innych graczy.

Polecamy