Wczytuję dane...
Język w grze: angielska
Okładka: europejska
Waga produktu: 0.15 kg
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN
Wydawca: Milestone

MOTO GP 20 MOTOGP 20 PS4

Okładka: europejska

Wersja językowa: angielska 

MotoGP 20 to gra wyścigowa, w której siedzimy za sterami motocyklu (perspektywa, z której obserwujemy drogę zależy od nas: możemy wybrać tryb FPP lub TPP). Twórcy tej serii od dawna stawiają na wysoki poziom realizmu – jest on widoczny w modelu jazdy gry (kierowanie maszynami wymaga umiejętności i skupienia), a także działaniu silników odpowiedzialnych za pogodę oraz fizykę; ten ostatni został całkowicie przeprojektowany. Tym razem deweloperzy postanowili pójść jeszcze dalej w zamiłowaniu do realizmu. W rezultacie do gry wprowadzono m.in. konieczność zarządzania paliwem, a także asymetryczne zużywanie się opon. Mamy też system obrażeń, które wpływają na wygląd i sprawność naszego pojazdu. Nowością jest możliwość wpływania na rozwój i plan motocykla – możemy nadzorować działania zespołu R&D (and. research & development) i dostosować takie elementy, jak aerodynamika, elektronika, zużycie paliwa czy moc silnika

Dodatkowo twórcy usprawnili znany z poprzedniej odsłony system sztucznej inteligencji Neural A.I., który wykorzystuje technologię uczenia maszynowego. Komputer obserwuje, jak gracze radzą sobie na torach i doskonali swoje umiejętności (tym razem wpływa również na kwestie związane z oponami czy zużyciem paliwa).

W MotoGP 20 możemy grać samotnie albo z innymi. Poza pojedynczymi wyścigami mamy możliwość zabawy w rozbudowanym trybie kariery, w którym stopniowo pniemy się w górę, uczestnicząc w coraz bardziej prestiżowych rywalizacjach. Alternatywnie istnieje opcja wcielenia się w menadżera zarządzającego całym zespołem. Powrócił również tryb Historical Challenges, ale twórcy nieco zmienili jego format – obejmuje on teraz losowo generowane wyścigi, dzięki którym stopniowo odblokowujemy znane maszyny oraz kierowców.

W trybie multiplayer możemy grać w ramach klasycznego modułu MotoGP eSport Championship. Podobnie jak w poprzedniej części, rozgrywki są prowadzone na dedykowanych serwerach.

MotoGP 20 posiada bardzo ładną, trójwymiarową oprawę graficzną. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego silnika Unreal Engine 4 twórcom ze studia Milestone udało się osiągnąć wysoki poziom szczegółowości i realizmu. Dotyczy to modeli kierowców i motocykli, ale też lokacji, na których się ścigamy.

Polecamy