Wczytuję dane...
Język w grze: polskie napisy
Okładka: europejska
Waga produktu: 0.15 kg
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN
Wydawca: PARADOX

STELLARIS PS4 PL

Okładka: europejska

Wersja językowa: POLSKIE NAPISY

Stellaris: Console Edition to rozbudowana mechanika, ogromna różnorodność kosmicznych ras i mnóstwo świetnych historii opowiedzianych za pomocą mechanizmów rozgrywki. Skomplikowana polityka, społeczeństwo i nauka, a do tego zaimplementowane wygodnie sterowane kontrolerem.

Stellaris: Console Edition Expansion Pass One

Stellaris: Console Edition Expansion Pass One zawiera rozszerzenia Leviathans Story Pack, Plantoids Species Pack oraz Utopia Expansion, które zagwarantują jeszcze pełniejszą, dłuższą i przyjemniejszą rozgrywkę samotnikom, a także rozbudowany tryb multiplayer dla nawet 4 graczy!

  • Klasyczna strategia czasu rzeczywistego ze szczegółową eksploracją kosmosu i dyplomacją prowadzoną z różnorodnymi rasami kosmitów – wszystko generowane proceduralnie.
  • Leviathans Story Pack – Spotkaj tajemniczych gigantów kosmosu, poznaj ich sekrety i rozpętaj od nowa galaktyczną wojnę z ich udziałem.
  • Plantoids Species Pack – Poznaj zupełnie nowy typ kosmitów: rośliny, które zyskały samoświadomość i rozpoczęły podbój kosmosu na własną rękę!
  • Utopia Expansion – Nowe narzędzia rozwoju dla twojego imperium. Buduj niezwykłe konstrukcje oraz zbieraj punkty jedności, które pozwolą porzucić biologiczną formę twojej rasy dla ewolucji synkretycznej, lub odblokować jej pełną moc psioniczną dzięki osiągnięciu transcendencji.

Stellaris: Leviathans Story Pack

Kosmos jest tak bardzo piękny i tajemniczy. Bogate układy chronione przez dzikie bestie, wrogie komórki oporu i śpiący giganci - Upadłe Imperia, które jeszcze mogą się przebudzić.

  • Strażnicy - potężne istoty o tajemniczym pochodzeniu i motywach. Zwalczaj ich lub badaj, aby uzyskać dostęp do niesamowitych technologii oraz skarbów.
  • Enklawy - niezależne placówki handlarzy i artystów, zawsze gotowych do robienia interesów. Wymieniaj zasoby, zdobądź informacje i zamów kunsztowne dzieła sztuki, wychwalające twoje imperium.
  • Wojna w niebie - jak zareagujesz, gdy dwa Upadłe Imperia przypomną sobie o dawnych konfliktach? Czy ostrożnie opowiesz się po stronie tego silniejszego, czy może wbijesz im obu nóż w plecy?

Stellaris: Plantoids Species Pack

Plantoids Species Pack wprowadza nowy fenotyp z unikalnymi grafikami i animacjami. Rozszerzenie to daje graczom dostęp do roślin, które uzyskały inteligencję i zaczęły zapuszczać korzenie cywilizacji na nowych planetach.

  • Piętnaście nowych portretów postaci
  • Nowe szablony cywili oraz statków
  • Nowa panorama miasta

Stellaris: Utopia Expansion

Gwiazdy przyzywały przez tysiąclecia, a teraz oto kroczycie pośród nich. Wszechświat pełen możliwości stoi otworem, gdy wasz gatunek ostrożnie stawia pierwsze kroki w kierunku nieodkrytego. Tutaj można zapomnieć o podziałach politycznych na ojczystej planecie i zbudować coś nowego. Tutaj można zjednoczyć wszystkich i zbudować społeczeństwo idealne…

Utopia to duży dodatek do Stellaris, przyjętej z uznaniem przez krytyków gry science fiction stworzonej przez Paradox Development Studio. Jak sugeruje tytuł, Utopia daje graczowi nowe narzędzia rozwoju imperium galaktycznego oraz możliwości dania ludziom (lub rasie ptakopodobnych stworzeń czy fungoidom) szczęścia. Zapewnij swojemu gatunkowi impuls do głębszej eksploracji kosmosu dzięki nowym nagrodom lub pozostań w pobliżu ojczystej planety, zanim uderzysz z pełną mocą na wszystkich, którzy rzucą Ci wyzwanie.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...