Wczytuję dane...
Język w grze: polskie napisy
Okładka: europejska
Waga produktu: 0.15 kg
Realizacja zamówienia: 24 godziny
EAN: 4250200600180
Koszt wysyłki od: 16.00 PLN

FORESTRY AND FARMING DELUXE EDITION PS4 PL

Okładka: europejska

Wersja językowa: POLSKIE NAPISY

PROFESSIONAL FARMER 2017

Przygotuj się do życia na wsi, na własnej wymarzonej farmie. Używaj wiejskiego życia, ciesz się zadaniami i wyzwaniami. Kieruj pojazdami, uprawiaj pola, hoduj zwierzęta i wprowadzaj towary na rynek.

Realistyczne doznania gwarantowane dzięki zmieniającym się porom roku i warunkom atmosferycznym.

Korzystaj jako rolnik ze swojego doświadczenia, spożytkuj wiedzę dla osiągnięcia satysfakcji, abyś mógł cieszyć się zasłużonym odpoczynkiem siedząc wieczorem przy kominku w pięknej farmie po ciężkim dniu pracy. Twoje wysiłki zostaną nagrodzone – im lepiej obchodzisz się z ziemią, im więcej zwierząt możesz hodować, tym więcej wytwarzasz towarów na sprzedaż, aby pozyskać środki na nowe maszyny, większe pola i ciągniki. Przygotuj się na niespotykaną zabawę w uprawę ziemi.

PROFESSIONAL FARMER AMERICAN DREAM

Professional Farmer zabiera graczy w podróż na malowniczy środkowy zachód Stanów Zjednoczonych.

Postawione przed nimi zadanie polega na zadbaniu o rozwój rancza, co wiąże się zarówno z koniecznością samodzielnej pracy w polu i opieki nad zwierzętami, jak i zapanowania nad aspektami ekonomicznymi.

Symulator Forestry 2017

Przenosisz się do lasu. Przejmij zadania zawodowego drwala i ciesz się pracą wśród drzew. Zarządzaj wielkimi maszynami (kombajnami, ciężarówkami, traktorami i dźwigami), powalaj drzewa, organizuj wycinkę i przeczesuj las. Sprzedawaj drewno i inne produkty, zarabiaj kasę i rozwijaj swoją firmę.