Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.15 kg
Realizacja zamówienia: PREORDER godziny
EAN: 5030934125260
Koszt wysyłki od: 14.50 PLN
Wydawca: EA Sports

Przedsprzedaż. Planowana data premiery 27.10.2023. Data premiery i wysyłki może ulec zmianie.

EA SPORTS UFC 5 XBOX SERIES X

Wersja językowa: POLSKIE NAPISY

EA SPORTS UFC5 zapewnia uderzający poziom realizmu. Za sprawą zaawansowanych możliwości renderowania drzemiących w silniku Frostbite twoi ulubieni zawodnicy dysponują teraz niezrównanymi podobiznami postaci, które dopełnia nowa jakość otoczenia, przez co ich wejście do Oktagonu jest niczym walka wieczoru podczas gali na żywo.

Zupełnie nowy system rzeczywistych obrażeń ożywi pojedynki dzięki realistycznej dynamice i strategii, sprawiając, że otrzymane ciosy i rozcięcia wpłyną na ruchliwość, obronę, kondycję i nie tylko. Przyjmij zbyt wiele obrażeń, a lekarz zainterweniuje i przerwie walkę.

Dla miłośników walki w parterze mamy nowe poddania w oparciu o przejścia, które czynią grappling jeszcze płynniejszym i realistycznym. A jeśli chcesz podziwiać dzieło swoich rąk, to kinowe powtórki nokautów uchwycą zakończenia walk w całej ich brutalnej chwale.

UFC 5 to zupełnie nowa zawartość, funkcje i wyzwania spod szyldu Tygodnia Walki, dostarczane każdego miesiąca w oparciu o bieżące wydarzenia ze świata UFC. Z kolei alter ego oferują nowe, comiesięczne warianty twoich ulubionych zawodników.

Poznaj nowy etap ewolucji gier o sportach walki z UFC 5.