Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.15 kg
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Wydawca: JBL

JBL SŁUCHAWKI DOKANAŁOWE T 115BT BIAŁE

JBL Tune 115BT to lekkie słuchawki douszne przeznaczone do codziennego użytkowania. Zachwycają nie tylko wspaniałym brzmieniem JBL Pure Bass, ale również możliwością odbierania połączeń bez konieczności wyjmowania telefonu. Zastosowane magnesy pozwalają w praktyczny sposób przenosić urządzenie, aby przewody nie uległy splątaniu.

Słuchawki zapewniają precyzyjny, imponujący dźwięk, który można usłyszeć w kinach i teatrach na całym świecie. Wytwarzają dźwięk z imponującym basem, który jest głęboki i mocny.

Wbudowany mikrofon w modelu Tune 115BT pozwala na prowadzenie rozmów telefonicznych, korzystanie z asystenta głosowego jak i zarządzanie muzyką za pomocą głosu.

Zastosowane w JBL Tune 115BT magnesy zapewniają, że słuchawki nie zwisają podczas ich używania, dzięki czemu kabel się nie plącze. Wkładki douszne i pasek na szyję zapewniają komfortowe użytkowanie.

Wbudowana bateria zapewnia 8 godzin odtwarzania, a pełny czas ładowania wynosi 2 godziny lub 15 minut szybkiego ładowania, co zapewnia dodatkową godzinę pracy słuchawek JBL Tune 115BT.

Specyfikacja:

Średnica przetwornika 8.6 mm

Głośność 102 dB

Pasmo przenoszenia (min) 20 Hz

Pasmo przenoszenia (max)20000 Hz

Impedancja16 Ohm

Rodzaj wtyku Brak

Mikrofon TAK - Stały

Komunikacja Bluetooth

Zasięg / długość kabla 10 metrów

Czas pracy na baterii (do)8 h

Kolor Czarny

Waga 19 gg

Zawartość zestawu: Kabel microUSB, Silikonowe wkładki x 3, Słuchawki

Polecamy