Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.15 kg
Realizacja zamówienia: 24 godziny
EAN: 6925281981135
Wydawca: JBL

Słuchawki bezprzewodowe nauszne JBL Live 460NC

JBL Live 460 NC to model nauszny wyposażony w redukcję szumu.

Zostały nagrodzone wyróżnieniem CES Innovation Awards 2021.

Ich potężne przetworniki o średnicy 40 mm zapewniają legendarne brzmienie JBL podkreślone wzmocnionym basem. JBL Live 460 NC sprawiają, że każdy utwór brzmi niesamowicie.

Aktywacja adaptacyjnej redukcji szumu pozwala łatwiej się skoncentrować, a technologia Smart Ambient pozwala nie tracić kontaktu z otoczeniem. Wybór preferowanego asystenta głosowego w zupełnie nowej aplikacji JBL My Headphones oraz skonfigurowanie funkcji „Hej, Google” umożliwia aktywację słuchawek za pomocą głosu. Również dotykając nausznika można uzyskać dodatkową pomoc czy informacje.

Słuchawki są lekkie i wygodne dzięki miękko wyściełanemu pałąkowi, który świetnie dopasowuje się do kształtu głowy oraz miękkim nausznicom. Umożliwiają słuchanie muzyki przez nawet 50 godzin z wyłączoną funkcją adaptacyjnej redukcji szumu, do 40 godzin z włączoną aktywną redukcją szumu oraz do 4 godzin po ładowaniu przez zaledwie 10 minut.

Dzięki zaawansowanej technologii mikrofonu idealnie sprawdzą się przy połączeniach stereo, a wygodny odłączany przewód pozwala słuchać muzyki nawet po rozładowaniu akumulatora. Ponadto połączeniami telefonicznymi można zarządzać za pomocą przycisków na nauszniku.

Odtwarzanie muzyki jest automatycznie wstrzymywane po zdjęciu słuchawek Live 460 NC oraz wznawiane, gdy zostaną nałożone z powrotem.

Połączenie wielopunktowe pozwala na łatwe przełączanie się z jednego urządzenia obsługującego technologię Bluetooth na inne. Można bez problemu przełączać się z filmu odtwarzanego na tablecie na połączenie przychodzące na telefonie komórkowym.

Dzięki funkcji szybkiego parowania Google słuchawki JBL Live 460 NC automatycznie łączą się z urządzeniami z systemem Android.

Dodatkowo aplikacja My JBL Headphones pozwala dopasowywać słuchawki do użytkownika.

Brzmienie i funkcje słuchawek JBL Live 460NC można z łatwością spersonalizować zmieniając ustawienia korektora, wybierając ulubionego asystenta głosowego, konfigurując ustawienia technologii Smart Ambient i nie tylko.

Specyfikacja techniczna:

Przetwornik: dynamiczny 40 mm

Zasilanie: 5 V, 1 A

Waga: 210 g

Rodzaj akumulatora: litowo-polimerowy (750 mAh / 3,7 V)

Czas ładowania: < 2 godz. od całkowitego rozładowania

Czas odtwarzania muzyki z wł. BT i wył. ANC: do 50 godz.

Czas odtwarzania muzyki z wł. BT i wł. ANC: do 40 godz.

Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz

Impedancja: 32 omy

Czułość: 96 dB SPL przy 1 kHz 1 mW

Maks. SPL: 92 dB

Czułość mikrofonu: -30 dBV przy 1 kHz/Pa

Wersja Bluetooth: V 5.0

Wersja profilu Bluetooth: HFP V1.7, A2DP V1.3, AVRCP V1.6

Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth: 2,402 GHz – 2,48 GHz

Moc nadajnika Bluetooth: <13 dbm

Modulacja nadajnika Bluetooth: GFSK, π/4 DQPSK, 8DPSK

Maksymalna temperatura pracy: 45°C

W przypadku reklamacji produktu, prosimy o odesłanie kompletu, który Państwo otrzymali.

Polecamy